Portālā joyful-couple.com tiek izmantotas sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu, tādējādi palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs

Ceļojumu Grāmata (Zils Vāks)

€23.00
(9 Atsauksmes) Rakstīt Atsauksmi
Piegāde:
Tiks aprēķināts, veicot pasūtījumu
Joyful Couple Ceļojumu Grāmata: Zils Vāks

Ceļojumu Grāmata: Plānojiet Piedzīvojumus un Apceļojiet Pasauli Kopā!

Ceļojumu Grāmata ir jūsu iedvesma un atmiņu grāmata vienā. Tā nav vienkāršs ceļojumu plānotājs vai vēlmju saraksts. Tā ir Jūsu iztēle, un tā ir Jūsu pašu dārgāko atmiņu glabātuve.

Ar Ceļojumu Grāmatu Jūs varat iztēloties maģiskus ceļojumus, veikt pierakstus, lai pēc tam tos pārvērstu realitātē. Kad šie ceļojumi būs piepildījušies, tad varēsiet pierakstīt labākos mirkļus, lai tos vēlāk atmiņās izdzīvotu atkal un atkal.


Grāmatu var izmantot jebkurš, kuram patīk ceļot, ļauties piedzīvojumiem un redzēt pasauli. Grāmatā iekļautie jaukie pārsteigumi padara to īpaši piemērotu pāriem – satuvinot Jūs tuvāk!

 *Lejuplādēt bezmaksas Ceļojumu Lietu Sarakstu (checklist)

Saturs:

- vieta 50 ceļojumiem. Viens atvērums plānošanai un viens - skaistajām atmiņām.
- Grāmatā atrodami īpaši pārsteigumi (iedvesmojošas fotogrāfijas, pasaules karte, īpašs satura rādītājs, vēlmju saraksts u.c.)
- 2 dažādu dizainu vāki ar follijdruku: Tirkīzzils-zelta un Balts-Rudzupuķu zils
- 2 pieejamas valodas: Latviešu un Angļu

 

Grāmatas info:

- Lapas: 264 krāsainas lappuses
- Izmērs: 148 x 210 mm
- Vāks: cietie vāki ar skaistiem follijdrukas elementiem. Piemērota dāvināšanai
- 2 Dizainu vāki (saturs abām versijām identisks)

Valoda: latviešu vai angļu

Kā lietot grāmatu:

Ceļojumu Grāmatā atradīsiet plānošanas lappuses un atmiņu lappuses - katram ceļojumam ir paredzēts viens atvērums konspektīvam plānam un viens atvērums - atmiņām. Kopā vieta 50 ceļojumiem. Grāmata veidota kā atmiņu albums, kurā ierakstīt īsus aprakstus, ko būtu interesanti lasīt gan draugiem, gan pašiem pēc vairākiem gadiem.

Kad Jums ienāks prātā kāds lielisks ceļojums, kurā vēlaties doties, tad atšķiriet plānošanas lappuses, kur varēsiet uz vienas lappuses - brīvā formā - pierakstīt visu, ko vēlaties izdarīt ceļojumā un otrā lappusē, izmantojot sagatavi, pierakstīt svarīgākās lietas (piemēram budžetu, datumus, utmldz.).

Tieši tā pat notiek atmiņu pierakstīšana - kad būsiet aizbraukuši uz konkrēto ceļojumu, tad vienā lapusē - brīvā formā - un uz otras - ar sagatavi, varēsiet pierakstīt skaistākos mirkļus, kurus vēlaties atcerēties vēl pēc daudziem gadiem.

Lai visu padarītu ērtāku, grāmatā ir īpašs satura rādītājs - ko aizpildīsiet Jūs paši, lai grāmatā varat pareizo ceļojumu atrast bez pūlēm!

Kā arī grāmatā atradīsiet vēl dažus pārsteigumus, kas padarīs Jūsu ceļotprieku vēl lielāku.


---
Iepirkšanās instrukcija:

- Izvēlies sev vēlamo versiju, ieliec to grozā, ievadi nepieciešamo piegādes informāciju
- Sagaidi grāmatu 
- Sāc savus piedzīvojumus!

Video Nerādīt Video Rādīt Video

9 Atsauksmes Nerādīt Atsauksmes Rādīt Atsauksmes

 • 5
  Lieliska grāmata

  Novērtēja Līva, datums: 18th Dec 2019

  Iepriecināja dāvanas saņēmēju. :)

 • 5
  Ceļojumu grāmata

  Novērtēja Daiga, datums: 10th Jun 2019

  Ceļojumu grāmatu uzdāvināju draugiem, kuri bija ļoti priecīgi! Skaisti iepakots un lieliska komunikācija! Ātra piegāde!

 • 5
  Ceļojumu Grāmata

  Novērtēja Daniela, datums: 14th May 2019

  Ātra piegāde,skaists noformējums

 • 5
  Saņemtas pacņas noformējums

  Novērtēja Armīns, datums: 9th Mar 2019

  Saņēmu sūtījumu pakomātā un jau izņemot laukā biju patīkami pārsteigts. Paciņa bija noformēta tā, ka gandrīz vai ņem un uzreiz dāvini cilvēkiem kā iesaiņotu dāvanu. Paldies arī par mazu pārsteiguma šokolādīti, kas bija paciņā iekšā

 • 5
  Super

  Novērtēja Laima, datums: 15th Feb 2019

  Ļoti patika. Beidzot būs kur pierakstīt ceļojumu plānu un atziņas. Vienīgi žēl, ka tik maz vietas piezīmēm (apskates objektu skaits varēja būt lielāks un par mazu vieta, kur ielīmēt visādus piemiņas sīkumus- metro, lidmašīnas, muzeju ieejas biļetes utt), jo vienmēr visu saglabāju kā suvenīru :) paldies :)

 • 4
  Brīnišķīga grāmata

  Novērtēja Iluta, datums: 29th Jan 2019

  Man ļoti patīk dizains un pirkuma iesaiņojums. Paldies! Tomēr, ja var ieteikt, tad grāmata varētu būt plānāka un vieglāka, ceļojot ar lidmašīnu ir zināms svars. Un vēl būtu labi, ja iekļautu katram ceļojumam tukšo lapu, maršruta plānošanai. Tās būtu noderīgas plānojot garāku ceļojumu ar auto.
  Bet paldies, esmu apmierināta ar pirkumu!

 • 4
  Ceļojumu grāmata

  Novērtēja Aija, datums: 28th Jan 2019

  Lieliska dāvana gan sev, gan kādam ceļojumu mīlošam pārim! Ar aizrautību aizpildu par visiem bijušajiem ceļojumiem, tādējādi liekot atkal izdzīvot skaistās atmiņas, un ar nepacietību gaidu visus nākamos ceļojumus, par kuriem varēšu šajā grāmatā ierakstīt. Pēc daudziem, daudziem gadiem būs izcila atmiņu krātuve. :) Vienīgi gribētos mazliet lielāku grāmatā atvēlēto vietu fotogrāfijai vai citai ceļojuma atmiņai (biļete utt.).

 • 5
  5*

  Novērtēja Natālija, datums: 12th Jan 2019

  Pateicos par būrvīgu grāmatu! Šī nav tikai ceļojumu grāmata, šī ir atmiņu albums

 • 5
  Ceļojumu grāmata

  Novērtēja Džeina, datums: 25th Dec 2018


  Liels paldies par forši iepakoto Ceļojumu grāmatu! Ļoti laba kvalitāte un laipni, komunikabli darbinieki :)
  Tagad mūsu ceļojumi glabāsies šajā foršajā grāmatā.