Portālā joyful-couple.com tiek izmantotas sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu, tādējādi palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs

Piegāde un Atgriešana

Piegādes informācija

---
SVARĪGI: Mūsu darbs un piegādes informācija sakarā ar Covid-19 izplatību (vairāk informācijas šeit).

 

1. Latvija:

 

Omniva pakomātserviss

Latvijas Pasts

Cena 0 - 2.88 Eur Sākot no 2.18 Eur
Piegādes Laiks 2 - 4 darba dienas 3 - 6 darba dienas

 

2. Ārpus Latvijas:

- Preces pasūtījumiem ārpus Latvijas robežām sūtām ar "Latvijas Pasts" 
- Piegādes cena ir sākot no 2.90 Eur
- Aptuvenais piegādes laiks - 1 - 3 nedēļas

 

3. Noderīgi zināt:

- Lūgums, norādīt pareizu piegādes adresi. Pasūtījumiem, kas veikti, izvēloties Omniva pakomātu, paciņu nosūtīsim uz tuvāko Omniva pakomātu Jūsu norādītajai adresei. Omniva pakomātu saraksts meklējams šeit.

- Bezmaksas Piegāde: Atsevišķiem pirkumiem un akcijām piemērojam bezmaksas piegādi. Meklējiet aktuālo informāciju mājas lapā.

- Gala piegādes cenu redzēsiet apmaksas lapā pirms apmaksas veikšanas.

- Pasūtījumu sagatavošana: Pasūtījumus izsūtam 1-3 dienu laikā no apmaksas saņemšanas (vidēji pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā)

 

Preču atpakaļatdošana un atteikums


1. Fiziskajiem produktiem:

Jums ir tiesības atgriezt bojātus vai neapmierinošas kvalitātes produktus 14 dienu laikā no saņemšanas.

Nebojātus (t.i. kā jaunus) produktus Jūs drīkstat atgriezt 45 dienu laikā no saņemšanas.

Sazinieties ar mums, ja Jūs vēlaties uzsākt atgriešanas procesu. Ņemiet vērā, ka preces atgriešana (un ar to saistītās izmaksas) ir jāveic Jums. Nauda Jums tiks atgriezta tikai pēc tam, kad būsim saņēmuši atpakaļ preci, kas ir lieliskā stāvoklī.


Ja prece Jums tika piegādāta bojāta vai kā citādi neapmierinošā kvalitātē, mums ir tiesības Jums prasīt kādus pierādījums (piemēram, bet ne tikai fotogrāfiju).

2. Digitāliem produktiem:

Mēs nepiedāvājam produktu atpakaļ-atgriešanu un naudas atmaksu digitāliem produktiem (piemēram, bet ne tikai PDF, JPG faili)